KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 9535096
nr 953 5096
Skulpturer
4 st, höjd: 16-23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 april 2015
kl 18:41:42
1/4 21:02:14
100 kr
3/4 21:16:38